+90(216) 592 4013

Hakkımızda

1978 yılında kurulan firmamız tüm sektörlere hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Faaliyet olarak kalıp ve her türlü metal parça üretimine başlamıştır.

1998 yılında otomotiv sektörüne daha fazla ağırlık vererek çeşitli makine ve ekipman yatırımları ile kapasitesini genişletmiştir. Otomotiv sektörünün isteği olan (JIT)JUST IN TIME, tam zamanında üretim modelini uygulayarak, üretim ve teslimatlarını gerçekleştirmeye başlamıştır.

Seri üretimde hücre sistemine geçip hatlarını kurarak, ihtiyaçlara daha rahat ve hızlı cevap verebilir hale gelmiştir. 2004 yılında artan müşteri portföyü ile sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek birçok makine, teçhizat ve sistem yatırımlarını gerçekleştirmeye devam etmiştir.

Kurumsal firma olma yolunda çalışmalarını sürdüren firmamız, sektörde önemli ölçüde yol alarak yurtdışına açılma çalışmalarını büyük ölçüde hızlandırmıştır.

Günümüzde güçlü makine parkı ve kabiliyetleri ile üretim sektöründeki birçok yeni projede söz sahibi olmaktadır.

Ekibimiz, yeni ürünler, alternatif prosesler tasarlayabilir ve geliştirebilir yada komple bir sisteme ters mühendislik yapabilir. CAE,CAD,CAM proje ve üretimde kullanılır. Tasarım doğrulanması için prototip üretimi mevcuttur. Sadece parça ve ürünler tasarlamakla kalmıyor, aynı zamanda bu ürünleri seri üretmek için hücre sistemleri kuruyoruz. AUTOCAD & SOLIDWORKS,MASTERCAM,POLYWORKS, FARO CAM2 Measure 10 ile projelendirip, CNC makinaları kullanarak üründe tasarlabiliriz.

Uygun teklif verebilmek için dizayn,kalıp ,fikstür,parça üretimi firma içinde yapılmaktadır.

Ürettiğimiz ürünlerin mekanik, fiziksel ve kimyasal özelliklerini kontrol edebilir ve denetleyebiliriz. Tüm modern kalite araçları, SPC, Standart Çalışma Planları ve Poka-Yoke gibi üretim sistemimize uygulanmaktadır. Müşterilerimizin tercih edilen bir tedarikçisi olmak , sürekli Kaizen felsefemizdir. 3D ÖLÇÜM / KAPLAMA KALINLIĞI /BOYA KALINLIĞI / YÜZEY TEMİZLİK / DAYANIKLILIK KONTROLÜ /SERTLİK ÖLÇME / MİKROSKOP /CUT CHECK